SK
 | 
CZ
8. marca 2021

Garage Driver: Na pretekaní ma najviac baví emócie, Toyota Yaris GR je super!

Dnes je Medzinárodný Deň Žien. Ideálna príležitosť predstaviť našu ženu číslo 1. Garage Drivera Míšu.

Jej úloha v Daddy's Garage je veľmi jednoduchá. Preháňať všetky stroje, ktoré jej prejdú rukami a robiť našim moderátorom život ťažší.

Garage Drivera sme chceli predstaviť ešte pred DG Show. No a ako inak, než vo veľkom štýle. Míša dostala za úlohu vybrať si miesto a stroj. Miesto bolo jasné - motokárová dráha Steel Ring v českom Třinci, jej domovská scéna. Čo sa stroja týka, tak v deň nakrúcania neboli podmienky práve ideálne pre blbnutie v motokáre. Aj preto sme sa s Míšou rozhodli zvoliť alternatívu - krásnu novinku tohto roka, novú Toyotu Yaris GR.

Míša je nadšenou fanúšičkou F1. Hlavne Sebastiana Vettela. Motoršport koluje v rodinnej krvi už dlho. Takže bolo jasné, kam budú smerovať jej kroky. Ako malá začala pretekať v motokárach. Potom jej cesta mierila do českého majstráku Národnej formule 1400. V dnešnej dobe sa venuje obľúbenému kartingu. Okrem motoršportu je jej vášňou marketing, dobré víno pri filme od Tarantina a vege lifestyle.

A ako dopadlo vyčíňanie na okruhu? Čekni video a dozvieš sa to …

Daddy's Garage Driver Introducing Video - Toyota Yaris GR Drift Show - SteelRing Třinec (4K)

© 2021 Daddy's Garage | Automotive - Motoršport - Videoprodukcia - Marketing

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram