SK
 | 
CZ

Pomáhame

Prečo a Ako?

Sme milovníci rýchlych kolies a nekonvenčného životného štýlu. Ale aj zvierat a prírody. Nie sme žiadni eko aktivisti. Uvedomujeme si však svoju zodpovednosť ...

Aj preto bude každý diel DG Show pomáhať potrebným. Budeme darcovia dobročinných spolkov aj útulkov pre zvieratá. Pomôžeme konkrétnym ľuďom riešiť ich problémy.

Pomáhať s nami môžeš aj ako jednotlivec. Staň sa členom DG komunity a podporuj našu tvorbu na patreon.com/daddysgarage. Spáchaš tak aj dobrý skutok. Pretože z každého tvojho príspevku darujeme 1 EURO tým, čo to potrebujú. Na oplátku od nás dostaneš jedinečný obsah a exkluzívne výhody.

Pomáhajme (si) spoločne ...

Ako obchodný partner sa k nám môžeš pripojiť a prispieť tak na dobrú vec. Na oplátku budeš súčasťou našich videí.

Budeme k divákovi DG Show vždy 100% úprimní. Aj cez naše moderátorské duo chceme vždy pôsobiť autenticky a zrozumiteľne. Nikdy si nebudeme na nič hrať, ani sa nebudeme schovávať za "zelený" marketing. Sme automobilová relácia. Podporu potrebujeme, aby sme mohli ďalej rásť, rozvíjať skvelý obsah Daddy's Garage vízie a viac pomáhať.

"Každý môžeme prispieť na dobrú vec, hoci len zhliadnutím / zdieľaním videa."

© 2021 Daddy's Garage | Automotive - Motoršport - Videoprodukcia - Marketing

DG Show 1 - Official Trailer

>> Pridaj sa k našej komunite <<

DG SHOWX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram