SK
 | 
CZ

Náš Dream Team ...


TOMÁŠ

"Garage Master"

Head of Daddy's Garage
info@daddysgarage.sk
Milovník automobilovej kultúry, dizajnu a techniky. Filmový maniak čo si aj rád prečíta dobrú motivačnú knižku. Workoholik, perfekcionalista, fajnšmeker.

MICHAELA

"Garage Driver"

Head of Marketing & PR
michaela@daddysgarage.cz
Veľká fanynka motoršportu, marketingu a Tarantina. Motokárová a formulová pretekárka. Milovníčka F1, Sebastiana Vettela a samozrejme Tatkovej Garáže!

HONZA

"Garage Mover"

Head of Video Production
jan.bucek@daddysgarage.cz
Fanatik do kamerových hračiek. Má rád 4 i 2 kolá. Strojca Russian Arm. Bývalý motokrosový pretekár, ktorý postupom času dozrieva z lowrideru na offroad.

LERA

"Garage Rebel"

Moderátorka DG Show
Rokerka telom aj dušou. Na stagei aj za volantom. Speváčka, herečka, moderátorka. Organizátorka najväčšieho motoristického zrazu na Slovensku.

VAŠEK

"Garage Lover"

Moderátor DG Show
Vašek je jednoduchý ako väčšina mužov - má rád autá a atraktívne ženy. Nenechaj sa však zmiasť. S ženami dokáže hovoriť hneď v niekoľkých jazykoch.

MAX

"Garage Maker"

Director of Photography
Programátor, inžinier. Najčastejšie ho ale nájdete za kamerou. Milovník piva, cestovateľ a samozrejme tiež veľký fanúšik áut. Pôvodom z ďalekej Sibíri.

DG Show 1 - Official Trailer

>> Pridaj sa k našej komunite <<

DG SHOWX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram