SK
 | 
CZ
25. januára 2021

Vitaj v Daddy's Garage!

Ahoj, vítam ťa u nás. Vítam ťa v "Tatkovej Garáži."

Si tu a práve čítaš tento článok? Super! Vyzerá to, že patríš do rovnakej komunity ako my. No a kto sme? Proste blázni! Do všetkého, čo má dve alebo štyri kolesá, je to špinavé od oleja, vonia to benzínom a robí to kravál. Čím väčší, tým lepší. Tiež to počuješ, hmm?

A teraz trochu konkrétnejšie …

Čo je Daddy's Garage? Je to miesto, ktoré spája 3 hlavné veci:

  • Lásku k automobilizmu
  • Túžbu žiť život na plný plyn
  • Túžbu zanechať za sebou stopu

Fajn, čo teda reálne robíme …

Daddy's Garage sme vytvorili z vášne. Je to svet, v ktorom sa môžeme realizovať. Spája naše sny, túžby a talenty. A aby sme ti ukázali ako nás to baví, vytvorili sme DG Show. Ultimátnu reláciu s unikátnym obsahom, ktorý inde nenájdeš. Každý mesiac ťa budeme zásobovať novou epizódou, v ktorej uvidíš parádne stroje a o zábavu sa postarajú naši skvelí moderátori LeRa s Vaškom.

Radi sa za volantom bavíme. Šoférovanie ale nie je len sranda. Je to umenie a predovšetkým zodpovednosť. Aj preto spúšťame DG Academy. Naším poslaním je z vodičov urobiť ešte lepších vodičov. A z tých, ktorí by sa chceli naučiť niečo navyše, napríklad aj budúcich pretekárov.

No a preto, že sa radi zabávame a žijeme život na plný plyn, nesmie v našom projekte chýbať DG Events a DG Travel. Naše akcie sú ako stvorené pre všetkých nadšencov, ktorí sa radi kochajú pohľadom na krásne stroje a pripijú si pohárom dobrého pivka s rovnako zapálenou partiou ľudí. A ak rád cestuješ, bude ťa určite baviť naša (tak trochu iná) cestovka. Vydáme sa spolu na zaujímavé miesta, kde prežijeme naozaj super motoristické chvíle.

To najlepšie nakoniec je DG Racing. Moje srdce poskočí vždy, keď na to pomyslím! Že sa ráno prebudím na pretekárskom okruhu. Nasajem tú vôňu. Atmosféru, ktorú vytvorí prvý burácajúci motor. Posadím sa za volant a vyrazím na závodnú dráhu … Ach, som sa tu trochu zasnila.

A ako do toho všetkého zapadá túžba zanechať stopu? Bolo by od nás sebecké pozerať sa len na seba, baviť sa a prehliadať čo sa okolo deje. Preto chceme aj pomáhať. Tým, čo to naozaj potrebujú. Či už je to jednotlivec, spolok na ochranu zvierat alebo iné organizácie. Veríme, že každú radosť je potreba zdieľať s ostatnými.

Tak toto sme my. To sú naše túžby, naše sny, naše ciele. Dávame do toho srdca a chceme aspoň kúsoček preniesť na teba.

Ľudia. Autá. Príbehy. Emócie. To je Daddy's Garage.

© 2021 Daddy's Garage | Automotive - Motoršport - Videoprodukcia - Marketing

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram